מה היתרונות בכרטיסייה לעומת משלוחים מזדמנים?

חדש באתר! במקום חברת שליחויות קבל משלוח מהיר וזול בחיבור ישיר למאגר שליחים הגדול בישראל! הזמינו עכשיו:

ענף המשלוחים עבר מתיחת פנים ושינויים רבים במרוצת השנים כך שעדיין ניתן לראות שמשנה לשנה משתנים הדברים ונהיים מותאמים יותר לדרישות, רצונות ויכולות הלקוחות.

אם נחזור כמה שנים לאחור, היינו רואים את תפקידו של הדואר כמקום עיקרי, מרכזי ובלעדי בכל הקשור למשלוחים, חבילות, הודעות ומסמכים.

עם התפתחות הטכנולוגיה והשתלטותה על כמעט כל ענפי החיים הרי שהעולם השתנה וניתן לראות כי רבים משתמשים היום בחברות משלוחים על מנת לייעל את עבודתם וזאת לאור היתרונות הרבים הטמונים בעבודה מול חברת שליחויות.

זמינות ומהירות

בין היתרונות הבולטים הינה העובדה כי חברות משלוחים הינן זמינות יותר ועובדות בהתאם לצרכים ולדרישות של הלקוחות.

כך למשל, בעל עסק המתחייב ללקוחותיו למשלוחים תוך זמן מסוים ומוגדר לא יכול להסתמך על הדואר שידאג לעמוד בזמנים שכן הדואר עובד בשיטה קצת אחרת אשר לעיתים איטית יותר ולא מתאימה.

כמו כן, מה קורה כאשר מעוניינים להעביר במשלוחים מסמכים חסויים ואישיים כמו שליחויות משפטיות אשר אסור בתכלית האיסור שיגיעו לידיים הלא נכונות.

כרטיסייה משלוחים

הרי ששליחת משלוחים בדואר עלולה להוביל לטעויות אנוש ואיבוד מסמכים או משלוחים לא בכוונה בכלל.

כאשר עובדים עם חברת משלוחים מקצועית, אחראית ומיומנת הרי שהמשלוחים שלכם לא עוברים אלפי ידיים עד שמגיעים ללקוח אלא המסירה מתבצעת ישירות ובמהירות המרבית.

כרטיסייה משלוחים

יתרון בולט נוסף של חברת משלוחים, אשר לא מאפיינת את כולם הינה האפשרות לעבוד עם כרטיסייה לעומת משלוחים מזדמנים.

בשורות הבאות נבין מה היתרונות בכרטיסייה לעומת משלוחים מזדמנים והאם גם לכם כדאי לבחור בכך.

כרטיסיית משלוחים הינה למעשה כרטיסייה המכילה את מספר המשלוחים שנקבע מראש עם חברת המשלוחים אשר משלמים עליה מחיר קבוע ומראש.

כך למשל עבור 10 משלוחים תשלמו X שקלים וכך הלאה.

כל חברה הרי מתמחרת את עבודתה בסכום אחר ולכן מומלץ לערוך השוואה בטרם בוחרים.

כך עובדים עם כרטיסייה משלוחים

מבחינת העבודה השוטפת עם הכרטיסייה הרי שבכל פעם שיש לכם משלוח אתם יוצרים קשר עם חברת המשלוחים אשר רואה שאתם בעלי כרטיסייה תקפה ודואגת לצוות לכם שליח במהירות ולעמוד בזמנים שנקבעו.

היתרון בעבודה מול כרטיסייה משלוחים הינו ברור שכן המדובר בעבודה קלה, נוחה, זמינה, וחלקה ללא בעיות או תקלות ומאפשרת לדעת מראש כמה תשלמו עבור כל משלוח.

יתרון נוסף של העבודה של כרטיסייה לעומת משלוחים מזדמנים הינה העובדה כי לרוב המחיר שנקבע עבור כמות המשלוחים לחלק לכמות המשלוחים מהווה מחיר משתלם במיוחד וזול הרבה יותר מאשר משלוחים מזדמנים.

כאשר עובדים עם משלוחים מזדמנים הרי שהחברה לא מחויבת אליכם ובמקרים שיש משלוחים דחופים, מעכשיו לעכשיו, אך החברה עמוסה הרי שהיא לא מחויבת לכם ותצטרכו בלחץ לחפש אחר חברת שליחויות אחרת שתסכים לעשות עבורכם את המשלוח.

לרוב במצבים אלה תצטרכו לשלם מחיר גבוה בהרבה יותר מהמחיר שהייתם משלמים אילו הייתה לכם כרטיסייה.

מעבר לכך, כאשר מדובר במשלוחים דחופים שצריכים להגיע במיידי ללקוח החיפוש אחר חברת שליחויות למעשה מעכב את העבודה השוטפת ועלול לגרום לאיחורים בהגעת המשלוח ללקוח.

יתרה מכך, במצב זה כאשר אתם לחוצים אחר חברת משלוחים , אתם עלולים לבחור בחברת משלוחים שאינה מקצועית ומיומנת כך שבמבחן התוצאה היא תעשה לכם יותר נזק מאשר תועלת.

עם כרטיסיית משלוחים תוכלו להיות רגועים ובטוחים שחברת המשלוחים תטפל במהירות, ביעילות ובמקצועיות במשלוחים שלכם ולא תצטרכו לדאוג בכל פעם שיכנס אליכם משלוח או לדאוג שמא תשלמו מחיר כפול לחברה אחרת שלא בהכרח תעשה את העבודה כמו שצריך.

תוכן עניינים
אולי יעניין אותך