משלוח אקספרס

לכל הגולשים – אנחנו לא חברת דליברי אקספרס! אם חויבתם אנא פנו לחברת האשראי ולא לחייג אלינו! זה גורם לנו המון באלגן!

זהירות עוקץ עוקץ עוקץ! לא לחייג אלינו ולא לשלם את מה שמבקשים ממכם בהודעה! לא להתקשר!!!!

אנחנו לעולם לא נבקש מכם לבצע תשלום דרך הודעת SMS, במידה וחויבתם נא ליצור קשר עם חברת האשראי בלבד.

 

דיל דליברי יוצאת בשירות חדש שניקרא משלוח אקספרס – מודל מהפכני שמציע שירות משלוחים מהיום להיום. כן כן שמעתם נכון, רוצים לשלוח חבילה באותו היום ללקוח שביצעת רכישה באתר – איתנו, דיל דליברי, זה אפשרי!

אין למה לחכות, חבל על הזמן שלכם ושל הלקוחות שלכם. אם אתם מחפשים חברת שליחויות אקספרס שתבצע משלוחים הכי מהר והכי מקצועי, התקשרו אלינו עוד היום.

שירות משלוח אקספרס לכולם!

השירות של Deal Delivery מספק שירות במודל מהיר ויעיל לביצוע משלוחים מהיום להיום, בסגנון המודל הקיים אצלנו כבר שנים שהוא משלוחים מהיום למחר. השירות מתאים לכל בעלי העסקים, חנויות אינטרנטיות, חנויות מקוונות, חנויות פרונטליות, משרדים ועוד עסקים שמבקשים לייעל את העסק והתהליך הפיננסי אצלם ולשלוח חבילות קטנות עד בינוניות שיגיעו ליעד שלהם באותו היום.

חברת משלוחים אקספרס מתאימה גם ללקוחות פרטיים ולא רק ללקוחות עסקיים. חבר הגיע אליך לביקור אך שכח את הטלפון שלו אצלך? בדיוק למצבים האלה נועד שירות משלוחים אקספרס! מרימים שיחה לנציגי השירות שלנו ומבקשים את שירות "משלוח אקספרס" – החבר ששכח את הטלפון אצלך בבית, לא ירגיש בחסרונו כי כבר השליח יהיה אצלו בבית.

יתרון נוסף ומשמעותי נוסף שקיים בחברת Deal Delivery הנו מערכת מעקב דיגיטלית מקוונות עבור כל המשלוחים שיוצאים על ידי השליחים שלנו ועד שהם מגיעים ליעדם בשלום. בעזרת קוד מעקב, שם משתמש וסיסמא שתקבלו מנציגי השירות שלנו, תוכלו לעקוב ולדעת היכן נמצא החבילה, בכל זמן נתון, עד שהיא תגיע ליעד שלה.

משלוח אקספרס – כך תהיו מעל המתחרים שלכם

עם חברת Deal Delivery ושירות משלוחים אקספרס שלה, החבילה שלכם תגיע ליעד שלה בצורה מאובטחת, מסודרת ובטוחה מנזקים וגניבות. חברתנו מבטחת כל חבילה ומשלוח שיוצא עם השליחים שלנו. נוסף אנחנו דואגים למצוא את השליח המהיר ביותר עבור האזור שילוח שביקשתם מהנציג בטלפון, כדי שיגיע הכי מהר שאפשר ליעדו.

סוגי חבילות שניתן לשלוח במשלוח אקספרס

  • מעטפות: מפתחות, פתקים, מסמכים, מטענים, פלאפונים וכדו'.
  • חבילות קטנות: קלסר, תיקיות, מחשבים ניידים, שקיות בגדים, קניות סופר.
  • חבילות בינוניות: תיקים, מזוודות, חבילות בגדים ועוד.
  • חבילות גדולות: מחשבים נייחים, שולחנות וכיסאות, טלוויזיות, אורגן…

מחירי משלוחים אקספרס

עם שירות משלוחים אקספרס של דיל דליברי, השולח יודע את מחירי המשלוחים הקיימים כיום ביום, בעזרת עמוד מחירון משלוחים, תוכלו לדעת כמה עולה משלוח מהיום להיום. בעיקרון מחיר המשלוח תלוי במספר גורמים כמו מרחק היעד, גודל החבילה הנשלחת, ומהירות ההגעה שהלקוח מבקש.

כדי להוציא משלוח לדרך, מבצעים תשלום אצל נציגי השירות שלנו, תשלום באשראי ולאחר שבוצע השליח מגיע אליכם בזמן הכי מהיר שאפשר ולוקח ממכם את החבילה ומעביר אותה ליעד שלה. השירות אצלנו קורה בצורה מתקדמת בשוק המשלוחים, אנו דואגים להעביר את המשלוחים עם מינימום תקלות אפשריות בדרך, נותנים תחושת ביטחון ורוגע ללקוח שיוכל להיות בטוח שהמשלוח יגיע ליעד שלו במהירות ובטוח.

חברת שליחויות אקספרס איכות, אחריות ומקצוענות

חברת Deal Delivery עומדת מאחורי כל מילה שלה – אם הבטחנו שהמשלוח יגיע היום – הוא יגיע היום. אין אצלנו משחקים. חברתנו בעלת רזומה ארוך טווח שלא מבייש שום חברה גדולה בשוק ולכן המילה שלנו היא לפני הכל. אל תתמהמהו – תזמינו את המשלוח הבא שלכם עכשיו.

מבצע!
משלוחים מהיום להיום - איסוף תוך חצי שעה
משלוח לחיפה - 450 ₪
משלוח לבאר שבע - 450 ₪
משלוח לירושלים - 260 ₪
משלוחים מהיום להיום לכל חלקי הארץ!
*איסוף מאיזור המרכז בלבד